هزینه تامین دلیل ملک با تفسیر عکس هوایی

هزینه تامین دلیل ملک با تفسیر عکس هوایی

تامین دلیل به عنوان مدرک قابل ارائه به دادگاه ،برای حل اختلافات دولت و مالکین اراضی لازم است تهیه شود. در واقع با ملی اعلام شدن اراضی می توان به رای دولت اعتراض نمود. و سپس لازم است تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه شود.

هزینه تامین دلیل ملک با تفسیر عکس هوایی جهت ارائه به دادگاه

تفسیر عکس های هوایی کاربرد زیادی دارد از این عکس ها برای جانمایی ملک، حل اختلافات، تشخیص اراضی موات، اثبات وجود بنا و … استفاده می شود. که اختلافات ملکی ممکن است اختلافات بین دولت و مالکین اراضی به وجود بیاید.

در واقع دولت ممکن است یکسری از اراضی را ملی محسوب نماید. در این صورت افراد می توانند بر این رای اعتراض نمایند و جهت پیگیری پرونده خود در دادگاه مدارکی را تهیه نمایند. که تنها با ارائه تامین دلیل می توان اراضی را از دولت پس گرفت . یکی از این مدارک گزارش تفسیر عکس های هوایی است. با انجام تفسیر عکس هوایی باید سابقه احیا در اراضی بررسی شود .

در نتیجه با معلوم شدن وجود سابقه احیا در اراضی گزارش کارشناسی تهیه می شود. به منظور انجام تفسیر عکس هوایی مراجعه به یک فرد متخصص ضروری می باشد. در واقع کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی متخصص با تجربه ای است که می تواند به خوبی انجام تفسیر عکس هوایی را بر عهده بگیرد. و اطلاعات لازم را از عکس هوایی دریافت کند.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا باید عکس هوایی تهیه شود. کارشناس به منظور تهیه عکس هوایی پوشش دار قدیمی به سازمان نقشه برداری مراجعه خواهد کرد. با مراجعه به این سازمان در نتیجه عکس هوایی بر اساس سال و موقعیت عکسبرداری تهیه می گردد. در ادامه تفسیر عکس هوایی آغاز می شود. با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود. سابقه احیا مورد بررسی قرار می گیرد. در آخر گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه و مهر و امضا می شود. و قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما