گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهران

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهران با این هدف لازم است تهیه شود. تا اختلافات به وجود آمده حل شود. در واقع امکان دارد به حدود مک تعارض گردد. در نتیجه با تعارض به حدود ملک اختلافاتی حقوقی به وجود می آید. بنابراین برای حل این اختلافات لازم است. تامین دلیلی تهیه نمود و به مراجع قضایی ارائه داد. در واقع لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. تا حدود ثبتی ملک معلوم گردد. برای انجام این عملیات میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه گزارش با انجام جانمایی پلاک ثبتی

ممکن است به دلایلی حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم شود. و همین امر سبب به وجود آمدن اختلافاتی شود. در نتیجه برای حل اختلافات ملک لازم است. تامین دلیلی با انجام جانمایی پلاک ثبتی تهیه شود. جانمایی پلاک ثبتی یک عملیات کاملا تخصصی و فنی است. که لازمه آن دسترسی به یکسری اطلاعات و اسناد ثبتی املاک می باشد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی یکی از متخصصانی است. که به اسناد و مدارک ثبتی ملک دسترسی دارد. و همچنین تخصص کافی برای انجام جانمایی پلاک ثبتی را دارد.

نحوه انجام این عملیات به این صورت است که ابتدا مدارک و اسناد ثبتی املاک با توجه به پلاک ثبتی ملک استخراج می شود. و سپس با انطباق نقشه های ثبتی بر روی زمین حدود اربعه ملک معلوم می شود. سپس با استفاده از جی پی اس دو فرکانسه که دقت بالایی دارد مختصات یو تی ام نقاط برداشت می شود. و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. این نقشه مهر و امضا شده معتبر میشود. و قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما