نقشه کرج و حومه

نقشه کرج و حومه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است اختلافاتی ملکی به وجود آید. در نتیجه برای حل اختلافات ملکی لازم است تامین دلیلی را تهیه نمود. و به مراجع قضایی ارائه نمود. برای مثال ممکن است اراضی برخی از اشخاص ملی اعلام شود. در نتیجه لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. و بررسی سابقه احیا با انجام تفسیر عکس هوایی ممکن است. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی به این جهت انجام می شود. که در نتیجه اطلاعاتی از عکس هوایی حاصل شود. و بتوان از این اطلاعات برای حل مسائل ملکی کمک گرفت. همچنین تهیه نقشه هوایی نیز به همین جهت انجام می شود.

از جمله کاربرد های مهم تفسیر عکس هوایی حل اختلافات ملکی می باشد. در واقع به جهت حل این اختلافات لازم است تامین دلیلی تهیه نمود. و به مراجع قضایی ارائه نمود. برای مثال ممکن است دولت اراضی برخی را ملی اعلام کرده باشد. و این افراد به رای دولت معترض باشند برای اعتراض به ملی اعلام شدن اراضی انجام تفسیر عکس هوایی برای بررسی سابقه احیا ضروری خواهد بود.

تهیه نقشه هوایی و انجام تفسیر عکس هوایی از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی به خوبی بر می آید این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را از سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیایی تهیه خواهد کرد. در ادامه برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود.  در نتیجه اطلاعات از عکس هوایی به دست می آید و سپس گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و گزارش تفسیر عکس هوایی مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا اختلافات حل گردد.

تهیه نقشه هوایی

تهیه نقشه هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما