عکس هوایی در دادگاه

عکس هوایی در دادگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با ملی اعلام شدن اراضی لازم است سابقه اراضی بررسی گردد. اراضی ملی به زمینی گفته می شود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. در نتیجه لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. تا بتوان اراضی را حفظ نمود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به یک فرد متخصص مانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ

در واقع عکس های هوایی در دوره های مختلف اخذ می شوند. و این عکس ها حاوی اطلاعات زیادی هستند که کاربرد های فراوانی دارند. این عکس ها باید تفسیر شوند تا بتوان داده های مورد نیاز را از آن استخراج کرد و به شواهد مهمی دست یافت. یکی از کاربرد های تفسیر عکس هوایی در امور مربوط به اراضی میباشد در واقع ممکن است اراضی برخی از افراد ملی یا موات شناخته شود در نتیجه لازم است سابقه اراضی مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع دولت مالک اراضی ملی است و در صورت شناسایی اراضی ملی آن را تصاحب خواهد کرد در نتیجه به جهت حفظ اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود و سابقه وجود بنا و زراعت در اراضی بررسی شود.

به جهت انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود یکی از این افراد کارشناس رسیم دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی است.

این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی مربوط به گذشته را تهیه خواهد کرد و در ادامه تفسیر عکس هوایی را انجام خوهد داد. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ

تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما