دانلود نقشه ماهواره ای با کیفیت بالا

دانلود نقشه ماهواره ای با کیفیت بالا

به طور کلی ممکن است اختلافات ملکی به وجود آید. و در نتیجه به جهت حل اختلافات لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه شود. برای مثال ممکن است اراضی ملی اعلام شود. و در نتیجه با ملی اعلام شدن اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی گردد. برای انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی می توان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند تفسیر و بررسی عکس هوایی را انجام داده. و در نتیجه به اطلاعاتی از عکس هوایی دست یابد.

دانلود عکس هوایی و نقشه ماهواره ای با کیفیت بالا

امروزه پرونده های زیادی با موضوع اراضی ملی وجود دارد. برای اینکه بتوان اراضی را از دولت پس گرفت باید ثابت شود اراضی ملی نمی باشد. و در آن سابقه احیا وجود دارد برای بررسی سابقه احیا در اراضی می بایست عکس هوایی تفسیر گردد تا مشخص شود. اراضی ملی نمی باشد.

در صورتی که در اراضی سابقه احیا وجود داشته باشد و این امر اثبات شود. می توان اراضی را حفظ کرد. برای اینکه بتوان عکس هوایی را تفسیر نمود می بایست به یک فرد متخصص مانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کرد. این متخصص بعد از تهیه عکس هوایی پوشش دار از محدوده ای که ملک در آن قرار گرفته است. با توجه به سال عکسبرداری سپس تفسیر عکس هوایی را با استفاده از تجهیزاتی همانند استریوسکوپ آغاز خواهد کرد. سپس با تشخیص نوع اراضی کارشناس یک گزارش تهیه خواهد کرد و آن را مهر و امضا خواهد کرد تا در نیجه این نقشه به همراه مدارک دیگر همانند نقشه یو تی ام قابل ارائه به مراجع قضایی باشد و در نتیجه اختلافات به وجود آمده حل شود.

دانلود عکس هوایی و نقشه ماهواره ای با کیفیت بالا

دانلود عکس هوایی و نقشه ماهواره ای با کیفیت بالا

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما