جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث انجام میشود تا در نتیجه بتوان به اطلاعاتی مهم از گذشته ملک دست یافت. در واقع یکی از مواقعی که لازم است جانمایی عکس در گوگل ارث انجام شود. زمانی است که فردی قصد اثبات وجود بنا را در گذشته ملک داشته باشد. در واقع ممکن است احتیاج است معلوم شود در گذشته در ملک بنا وجود داشته است تا کاربری اراضی مسکونی اعلام گردد. و اجازه ساخت و ساز به مالک داده شود انجام این عملیات از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید.

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

در صورتی که فردی قصد انجام ساخت و ساز در ملک خود را داشته باشند و اراضی اش مسکونی محسوب نشود. در نتیجه لازم است وجود بنا در اراضی بررسی شود برای بررسی وجود بنا لازم است جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث انجام شود.

جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث را باید به فردی متخصص سپرد. تا در نتیجه این عملیات به صورت اصولی انجام شود و مدارک تهیه شده در انتها مورد قبول ادارات و سازمان ها قرار بگیرد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند این عملیات را به خوبی انجام دهد.

برای انجام این عملیات ابتدا نقشه یو تی ام تهیه می شود برای تهیه این نقشه از جی پس اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود. مختصات یو تی ام کنج ها برداشت میشود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود.

با تهیه این نقشه ابعاد و مساحت دقیق هر واحد به دست می آید. سپس این نقشه بر روی عکس هوایی جانمایی میشود و در نتیجه وجود عارضه در گذشته ملک قابل بررسی خواهد بود. بعد از انجام این عملیات گزارش تفسیر عکس هوایی نیز تهیه میشود. تا به عنوان مدرکی به همراه دیگر مدارک قابل ارسال باشد

تفسیر عکس هوایی

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما