تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند

تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای تهیه نقشه یو تی ام به جهت اخذ سند تک برگ لازم است به یک متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی به خوبی از عهده تهیه نقشه یوتی ام بر می آید.

تهیه نقشه یو تی ام اداره ثبت

امروزه اسنادی که برای املاک صادر می شود از نوع تک برگی می باشد. این اسناد دقت و امنیت بالایی دارند. و در آن اطلاعات با دقت بالا درج می شود. افرادی که ملکشان سند قدیمی دارد. می توانند اقدام به اخذ سند تک برگ کنند و سند قدیمی ملک خود را تعویض نمایند. زیرا اسناد قدیمی امنیت پایینی دارد. و در آن اطلاعات فنی ملک به طور کامل درج نشده است.

برای اینکه بتوان سند تک برگ را برای ملک اخذ نمود. لازم است مدارکی تهیه گردد و به اداره ثبت اسناد ارائه گردد. در سند تک برگ اطلاعات حقوقی و همچنین اطلاعات فنی ملک درج می گردد.

در نتیجه برای اخذ سند تک برگ لازم است نقشه یو تی ام تهیه شود. برای تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند تک برگ میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری میتواند تهیه نقشهutm را از عرصه  ملک در تهران با دقت بالا به دست آورد تا در نتیجه اطلاعات به دست آمده برای اخذ سند تک برگ باشد.

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها را برداشت خواهد کرد بعد از اتمام برداشت زمینی در ادامه ترسیم دفتری نقشه یو تی ام با نرم افزار اتوکد انجام می شود.

نقشه یو تی ام تهیه شده چاپ و مهر و امضا می شود و قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود اداره ثبت نیز این نقشه را با مهر و امضای این متخصص قبول خواهد کرد. در نتیجه سند تک برگ را اداره ثبت اسناد صادر خواهد کرد.

تهیه نقشه یو تی ام اداره ثبت

تهیه نقشه یو تی ام اداره ثبت

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما