تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ضروری می باشد. با تهیه این نقشه موقعیت دقیق و منحصر به فرد ملک با دقت بالا حاصل می شود. تهیه این نقشه را شهرداری در خواست خواهد کرد. تا در نتیجه اخذ جواز ساخت از شهرداری ممکن باشد.

تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم

برای اخذ جواز ساخت از شهرداری لازم است مدارکی را تهیه و ارائه نمود. یکی از این مدارک که اطلاعات فنی ملک را معلوم می کند. و موقعیت دقیق ملک را آشکار می کند شهرداری می باشد. در واقع شهرداری به جهت صدور این جواز نقشه یو تی ام یک دو هزارم را در خواست می نماید. همچنین از دیگر مدارکی که شهرداری در خواست می کند نقشه دو خطی می باشد.

هرگز برای تهیه این نقشه به افراد غیر متخصص مراجعه نکنید در واقع بسیاری از افراد به دفاتر خدمات الکترونیک برای تهیه این نقشه مراجعه می کنند که نتیجه آن نقشه ای با دقت پایین خواهد شد و مالکین ضرر این نقشه را پس از ساخت و ساز می بینندو دچار مشکلاتی می شوند. پس تهیه این نقشه را به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بسپارید. این کارشناس می تواند این نقشه را با دقت بالا و استاندارد تهیه نماید.

برای تهیه این نقشه کارشناس از تجهیزات دقیق نقشه برداری و روش های مخصوصی استفاده می کند وی بعد از برداشت مختصات یو تی ام گوشه های ملک سپس نقشه یو تی ام وضع موجود را با توجه به برداشت ها ترسیم می کند و سپس این نقشه بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی می شود و در نهایت نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا می شود تا آماده ارائه به شهرداری باشد.

تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم

تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما