تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلفی در خواست می شود. از جمله این سازمان ها شهرداری می باشد. در واقع به جهت صدور جواز ساخت شهرداری این مدرک را در خواست خواهد کرد. تا به موقعیت دقیق ملک پی ببرد. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت و سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد.

نقشه یو تی ام دو هزارم

برای انجام ساخت و ساز و همچنین بازسازی ملک لازم است مدارکی را تهیه نمود. و به شهرداری ارائه نمود تا در نتیجه جواز ساخت برای ملک صادر شود. برای اخذ این جواز تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود یک دو هزارم در خواست می شود. دلیل در خواست این نقشه به دست آمدن موقعیت دقیق ملک می باشد.

تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری توسط یک فرد دارای صلاحیت ممکن می باشد. در واقع کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند به خوبی از عهده تهیه این نقشه با دقت بالا بر بیاید.

براای تهیه این نقشه با دقت بالا ابتدا برداشت زمینی از ملک انجام می شود. و مختصات یو تی ام کنج های عرصه ملک بر داشت می شود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می گیرد. و نقشه تهیه شده با اتوکد ترسیم می شود و بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی می گردد این نقشه چاپ و مهر و امضا می شود.

با تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم شهرداری و ارائه آن به شهرداری در نتیجه جواز ساخت را شهرداری صادر خواهد کرد و در نتیجه انجام ساخت و ساز به صورت قانونی ممکن خواهد بود.

نقشه یو تی ام دو هزارم

نقشه یو تی ام دو هزارم

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما