تهیه نقشه یو تی ام با مهر و امضا کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام با مهر و امضا کارشناس رسمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است افراد قصد اخذ جواز ساخت را از شهرداری داشته باشند. در نتیجه با مراجعه به این اداره مدارکی از جمله نقشه یو تی ام درخواست می شود. این نقشه از جانب ادارات و سازمان های مختلف ممکن است درخواست شود. برای تهیه نقشه یو تی ام میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه یو تی ام با دقت و فرمت استاندارد

نقشه های یو تی ام کاربرد های زیادی در امور مختلف ملکی دارد. اموری از جمله تهیه نقشه یو تی ام برای اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد، تهیه نقشه یو تی ام برای شهرداری به منظور اخذ جواز ساخت، تهیه نقشه یو تی ام برای تشخیص اراضی ملی برای سازمان منابع طبیعی و غیره.

به جهت تهیه نقشه یو تی ام حتما میبایست به فردی متخصص مراجعه نمود. و افراد غیر متخصص قادر به تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا نمی باشند. در نتیجه بایستی این نقشه توسط کارشناس  رسمی دادگستری نقشه شود. و این نقشه با مهر و امضا کارشناس رسمی معتبر می شود.

کارشناس برای تهیه نقشه یو تی ام مختصات گوشه های ملک را با جی پی اس دو فرکانسه برداشت خواهد کرد. و سپس نقشه یو تی ام را با نرم افزار هایی مثل اتوکد ترسیم و چاپ و مهر و امضا خواهد کرد. که این نقشه برای امور مختلف مورد بررسی قرار می گیرد. و زمان مورد نیاز برای تهیه این نقشه ها متفاوت است و به شرایط ملک بستگی دارد همچنین هزینه نقشه یو تی ام طبق تعرفه تعیین می شود. در نتیجه پس از تهیه نقشه یو تی ام، این نقشه با مهر و امضا کارشناس رسمی معتبر میشود و در نتیجه توسط ادارات مورد قبول قرار میگیرد.

تهیه نقشه یو تی ام با دقت و فرمت استاندارد

تهیه نقشه یو تی ام با دقت و فرمت استاندارد

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما