تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی برای تعیین حدود دقیق

تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی برای تعیین حدود دقیق

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی متخصصی است که به خوبی از عهده تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا بر می آید. نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف ملکی در خواست می گردد. برای تهیه نقشه یو تی ام ملک مشاعی لازم است از قطعه مشاعی و ملک مادر برداشت انجام شود. و سپس ترسیم نقشه یو تی ام با دقت بالا انجام شود.

تهیه نقشه یو تی ام ملک مادر و مشاعی

امروزه نقشه یو تی ام به عنوان یک مدرک از جانب سازمان ها و ادارات مختلف ملکی در خواست می شود. از جمله این سازمان ها اداره ثبت اسناد می باشد. در صورتی که نقشه یوتی ام ملک مشاعی در خواست گردد. لازم است به یک این نقشه با دقت بالا توسط یک متخصص تهیه گردد. املاک مشاعی املاکی اند که دو یا چند مالک دارند این املاک درون ملک مادر قرار دارند.

در واقع ممکن است مالک قصد اخذ سند تک برگ را برای ملک مشاعی خود را داشته باشد. و در نتیجه لازم است برای به دست آمدن اطلاعات فنی ملک با دقت بالا با تهبه نقشه یو تی ام معلوم گردد.

برای تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی برای تعیین حدود دقیق می بایست به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد در نتیجه برداشت زمینی با دقت بالا انجام می شود. کارشناس ابتدا قطعه مشاعی و سپس ملک مادر را برداشت خواهد کرد در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با دقت بالا انجام می شود و نقشه تهیه شده مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام ملک مادر و مشاعی

تهیه نقشه یو تی ام ملک مادر و مشاعی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما