تعرفه تهیه نقشه utm یو تی ام سال 1401

تعرفه تهیه نقشه utm یو تی ام سال 1401

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف ملکی در خواست می شود. از جمله این ادارات اداره ثبت اسناد، شهرداری، اداره منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و .. می باشد.

برای تهیه نقشه utm یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام از روش های تخصصی بهره خواهد برد. این متخصص به کمک تجهیزات و نرم افزار نقشه برداری اقدام به تهیه نقشه یو تی ام خواهد کرد.

تهیه نقشه یو تی ام utm

انجام امور ثبتی ملک با مراجعه به اداره ثبت اسناد ممکن می باشد. در واقع ممکن است اشخاص قصد تبدیل سند قدیمی را به سند تک برگ را داشته باشند. و یا به جهت اخذ سند رسمی طبق ماده 147 لازم است نقشه یو تی ام به عنوان مدرکی تهیه شود. و به اداره ثبت اسناد ارائه شود. با تهیه این نقشه مساحت، ابعاد و موقعیت دقیق ملک با دقت بالا حاصل می شود.

تعرفه تهیه نقشه یو تی ام utm در سال 1401 معلوم می باشد. در واقع سازمان نقشه برداری هر ساله تعرفه ی جدیدی از خدمات نقشه برداری ارائه می دهد.

برای تهیه نقشه یو تی ام utm می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه این متخصص با استفاده از تجهیزات دقیق نقشه برداری برداشت و تهیه نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد.

به جهت تهیه نقشه یو تی ام utm از تجهیزات نقشه برداری دقیق همچون دوربین توتال استیشن برداشت زمینی را انجام خواهد داد. و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام می شود. نقشه یو تی ام تهیه شده مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات و سازمان ها خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام utm

تهیه نقشه یو تی ام utm

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما