انجام تفکیک آپارتمان های تهران به منظور تعیین مساحت دقیق

انجام تفکیک آپارتمان های تهران به منظور تعیین مساحت دقیق

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت مجزا با این هدف تهیه می شود. تا در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر یک از واحد های آپارتمانی حاصل شود. در واقع از آنجایی که برخی از معاملات واحد های آپارتمانی پیش از پایان ساخت و ساز انجام می شود. و در آن مرحله واحد های آپارتمانی فاقد سند تک برگ می باشند. بنابراین برای بر آورد مساحت دقیق و واقعی هر واحد لازم است. پیش تفکیک آپارتمان توسط یک متخصص انجام شود.

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی دادگستری

به طور کلی بعد از پایان ساخت آپارتمان برای صدور سند تک برگ برای هر واحد تفکیک آپارتمان انجام می شود. تا مساحت دقیق هر واحد حاصل شود و در سند تک برگ درج گردد. اما برخی اوقات لازم است که مساحت دقیق هر واحد پیش از ساخت و ساز حاصل شود.

در واقع ممکن است افراد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را قبل از اتمام ساخت آپارتمان انجام دهند. در نتیجه از آنجایی که هنوز ساخت آپارتمان به اتمام نرسیده است. و در نتیجه مساحت دقیق هر واحد معلوم نیست. و برای داشتن معامله واحد های آپارتمانی پیش از اتمام ساخت آپارتمان لازم است مساحت دقیق هر واحد معلوم گردد. در نتیجه لازم است انجام تفکیک آپارتمان های تهران به منظور تعیین مساحت دقیق هر واحد انجام شود.

برای انجام تفکیک آپارتمان های تهران لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. تا در نتیجه این عملیات با دقت بالایی انجام شود. این عملیات به منظور تعیین مساحت دقیق انجام می شود. در نتیجه برای انجام تفکیک آپارتمان های تهران برای هر واحد به صورت مجزا قبل از اتمام ساخت آپارتمان میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود در واقع تفکیک آپارتمان به منظور تعیین مساحت دقیق هر واحد انجام می شود.

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی دادگستری

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی دادگستری

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما