استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی

استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است سند ملک مفقود شده باشد. در نتیجه لازم است اقداماتی انجام شود. تا امکان اخذ سند رسمی برای ملک ممکن باشد. برای اخذ سند برای ملک لازم است. استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود. برای انجام استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک میتوان. به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی به بانک اطلاعات ثبتی ملک دسترسی دارد. و در نتیجه میتواند. استعلام پلاک ثبتی ملک را با دقت بالا انجام دهد.

استعلام پلاک ثبتی ملک

در صورتی که به دلایلی سند ملک در دسترس نباشد. در نتیجه لازم است استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک انجام شود. تا بتوان برای ملک سند رسمی اخذ نمود. برای انجام استعلام پلاک اصلی و فرعی ملک میتوان. به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

در نتیجه به جهت انجام استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک ابتدا نقشه یو تی ام تهیه میشود. تا در نتیجه با تهیه نقشه یو تی ام موقعیت و ابعاد ملک معلوم می شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها برداشت می شود. و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام می گیرد. در ادامه با توجه به موقعیت و ابعاد ملک استعلام نقشه ثبتی ملک گرفته می شود. و نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج می شود. در نتیجه با یافتن نقشه ثبتی مربوط به ملک پلاک اصلی و فرعی ملک معلوم می شود. در ادامه با معلوم شدن. پلاک ثبتی ملک و با ارائه مدارک درخواستی اداره ثبت اسناد در نتیجه سند تک برگ برای ملک صادر خواهد شد.

استعلام پلاک ثبتی ملک

استعلام پلاک ثبتی ملک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا کنون امتیازی ثت نشده است. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما